|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Remote Control: | Without Remote Control |
| Power Source: | Electric |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model Number | FM65-01 |
| Product size | 60x60x178cm |
| Source | 110~130V/220~240V,50Hz/60Hz |
| Power | 230W |
| Speed | 3 Level Adjustable Low-Middle-High |
| Mode | 3 Mode Natural, Normal, Sleep |
| Spray effective distance | 6-8m |
| Mist Volume | 4l/h |
| Motor | Full copper motor |
| Air Flow | 185m3/min |
| Blades | 3 PP blades |
| Oscillation | 60 degree |
| Water Tank Capacity | 40L |
| Material | PP Water Tank,ABS body |
| Payment Terms | T/T,LC |




